Alüminyum Kapı Kasası

Alüminyum Kapı Kasası

 Ayarlı Kapı Kasası Alüminyum Profilleri: Binalarda iç cephe kapı sistemlerinde kasa pervaz olarak kullanılan alüminyum profillerinin, ayarlanabilir olması, lento altından kapı eşiğine kadar uygulamanın kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlar. 1,5 ve 2 mm et kalınlığına kadar üretilirler.

 
 Birleşim yerleri : Geçmelidir ve bazı parçalar vida ile tutturulur. Cam ,Ahşap veya alüminyum malzemeden kapı kanadı takılabilir. Uygulaması son derece kolaydır. Alüminyum profil parçaları ayarlı olduğu için, istenilen yükseklikte yerinde montaj yapılabilir.
 
Tüm parçalarda eloksal kaplama bulunur. Bu sayede, istenilen renk seçeneği elde edilmiş olur. İçeriğinde kullanılan EPDM fitiller sayesinde hava geçirmez özellik kazanırlar. Ayrıca ses yalıtımı da sağlarlar. Ayarlı kapı kasası sistemlerinde tozluk fitili kullanılmaz. Diğer alüminyum kapı sistemlerinde kullanılan parçalar ile uyumludurlar. 20 mm kalınlığında cam bu profillerde kullanılabilir. 4 mm  ya da 18 mm cam boşluğu ile imal edilebilirler. Çift yönlü açılım desteği sağlayabilirler.

Kurumsal

         Özsoy Kabin 2003 yılında  200 m² kapalı alanda 5 kişilik kadrosu ile faaliyetine başlamıştır . 2017 yılından itibaren 7.000 m² açık alan 1.000 m² kapalı alanda ve 17 kişilik tecrübeli kadrosuyla faaliyetler...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ofis: Fevzi Çakmak Mah. Kamer Sk. No: 5/D KAYSERİ
Fabrika: Gesi Turan Mah. Mimarsinan Cad. No: 503 KAYSERİ

Sign By Kayseri Web Tasarım